Webdesign - UX/UI

Arrow back icon naspäť

Popri funkčnosti webovej stránky je veľmi dôležitý aj vzhľad stránky, webový dizajn. Prvoradou filozofiu našej spoločnosti bolo nikdy nepoužívať šablóny a tvoriť našim klientom jedinečný a zaujímavý dizajn. Náš webový dizajnér každým rokom prekonáva sám seba, je puntičkár, vďaka čomu vyvíja svoje schopnosti, sleduje najaktuálnejšie trendy, má obrovský zmysel pre krásu. Čo potvrdzujú aj naše ocenené webové stránky, ktoré sme za spoločné roky obdržali, máme ich toho veľa :)


Dizajn na mieru udá Vašej spoločnosti vlastnú identitu a jedinečnosť. Keďže žijeme časy mobilov, na mobilné verzie dizajnu kladieme taký istý dôraz ako na desktopové verzie. Ešte pred návrhom vizuálu diskutujeme spoločne a dávame extrémny pozor na kvalitu UX-u a UI.

B65 D45 B0 4 AA7 4 D73 BBA8 C409 FA56 B956

Grafikerik

Erik Bognár
“Good design makes life better.”

Erik Bognár sa venuje webdizajnu a dizajnu už viac ako 15 rokov. Má jedinečný štýl, ktorý uplatňuje vo svojich prácach. Neustále sa vzdeláva a sleduje najnovšie trendy, ktoré následne implementuje. V rámci svojej tvorby má voľnú ruku, vďaka čomu vytvára dizajny, ktoré sú nielen jedinečné, ale aj moderné. Tieto práce získali ocenenia na svetovej úrovni. Erik je súčasťou tímu Cstudios už viac ako 8 rokov.

UX decor U UX decor I UX decor X

Referencie

Realtherm HU mainpage
Stegu mainpage v2 2022 09 01 081619 iwem
CM mainpage
CM mainpage
Triton mainpage HD
Utaliana mainpage
Mobility onepage
Unionstav mainpage
Upland mainpage
Wellworks mainpage
BA mainpage 1x
Amcorth mainpage2
Coviani mainpage
Cstudios services design 1x
Gabdi mainpage HD
Gopall mainpage
121 SPIRIT mainpage HD
VMK LF mainpage HD
DP mainpage HD
Chlebicek mainpage HD
Arifex webdesign
Arrow prev
Arrow next
Čo ďalej?

Máte projekt, ktorý je výzvou?
Stretnime sa

Pozrite si, ako performujú e-shopy našich zákazníkov.

kontaktujte nás Link icon