back

Popri webových stránkach je ďalšou našou kľúčovou činnosťou tvorba e-shopov. Za posledných 10 rokov sme vytvorili viac ako 20 unikátnych internetových obchodov, vďaka čomu máme jedinečné skúsenosti. Poznáme nie len najdôležitejšie prvky e-shopov, moderný a funkčný dizajn, jednoduchú a zrozumiteľnú administráciu ale aj triky ktoré Vás posunú pred konkurenciu, a samozrejme prepojenia e-shopov a funkcií na mieru. Každým rokom sme vyvíjali naše vedomosti a zručnosti a teraz sme dosiahli cieľ. Náš programátor vyvinul vlastný CMS - YUI pre e-shopy, ktorá už zabezpečuje už viac ako 5 e-shopov. Je dokonalým základom pre úspešný e-shop, obsahuje množstvo modulov, je rýchly a dá sa prepojiť s rôznymi externými systémami, ako sú napríklad doprava, platba a účtovanie.

Na túto platformu vytvoríme jedinečný atraktívny dizajn, kvalitné UX (User Experience), jednoduchý nákupný proces a prehľadnú štruktúru produktov. Hlavným cieľom nášho tímu je, aby klient dostal jedinečný a funkčný internetový obchod.

c

lose

01

Cenová ponuka

VYPÝTAJTE SI NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

Zaujali Vás naše služby a referencie? Máte záujem o konkrétnu kalkuláciu na Váš projekt? Vyplňte náš krátky formulár, aby sme mali krátky popis o Vašej zákazke a následne Vás budeme kontaktovať.

02

Vyberte si službu

03

Popis projektu

01 02 03