Chainblock

Sme digitálna agentúra so zameraním na návrh a vývoj webových riešení.

kontaktujte nás

Skrolujte

Quote left

„we love challenges“

Vždy sme verili, že robiť niečo výnimočné pre našich zákazníkov inšpiruje nie len ich, ale aj nás. Vedeli sme, že hľadať ideálne riešenie nie je najľahšou cestou, ale nikdy sme sa necítili byť odradení a vždy sme mali pred sebou náš cieľ – byť najlepší v tom, čo robíme.

Quote right

Kto sme?

Sme stabilná firma, ktorá už 13 rokov kladie obrovský dôraz na kvalitu svojej práce. Čo si môžeme dovoliť vďaka nášmu zohratému tímu, od ktorého máme vždy vysoké očakávania, ktoré sa aj naplnia. Je pre nás extrémne dôležitý rozvoj osobnej slobody a firemnej kultúry. Neustále inovujeme, rozširujeme naše pracovné prostredie tak, aby sa tu cítil každý komfortne. Pravidelne organizujeme teambuildingy, kde si ešte viac posilňujeme naše medziľudské vzťahy. Vďaka týmto faktorom zabezpečujeme plynulé fungovanie firmy a voľné myslenie pri tvorbe niečoho jedinečného.

Túto jedinečnosť si už všimli aj v zahraničí a poverili nás tvorbou niekoľkých projektov. Vďaka našim mnohoročným skúsenostiam v oblasti digitálnych médií, sme stále schopní posúvať limity webových stránok, ecommerce projektov, online marketingu, aplikácií a interných systémov vopred. Mnohorodosť nášho nášho tímu umožňuje, aby sme ku každému projektu pristupovali ako k multidisciplinárnym záležitostiam. Veríme v Gestaltickom prístupe – „Celok je viac ako sumár jeho častí.“ – a práve preto sme pre Vás najlepšou voľbou!

Služby

webové stránky

Vytvárame moderné riešenia webových stránok, ktoré sú optimalizované tak, aby dosiahli Vaše stanovené ciele a pozitívny zvrat vo Vašom podnikaní. Popri dokonalom dizajne kladieme obrovský dôraz aj na premyslenú architektúru a responzivitu stránky. Samozrejme aj na mobilných zariadeniach, keďže v dnešnej dobe majú stránky najvyšší podiel návštevnosti práve z nich.

Webová stránka nemusí byť len výzorovo dokonalá, má byť hlavne funkčná. Naša spoločnosť za uplynulých viac ako 10 rokov praxe programovania a tvorbe webov sa naučila flexibilne adaptovať na aktuálne trendy a požiadavky vo svete webdizajnu a webového programovania. Vytvárame také webové stránky, ktoré okrem vzrušujúceho dizajnu (obohateného animáciami, ktoré určite dostanete od nás, keďže sme v tom profesionáli) Vám bude aj generovať tržby a nadpriemerne prezentovať firmu.

Na jednej stránke nepracuje len jeden náš kolega, na každej stránke pracuje dizajnér, programátor, analytik a marketéri.

Viac

e- shopy

Popri webových stránkach je ďalšou našou kľúčovou činnosťou tvorba e-shopov. Za posledných 10 rokov sme vytvorili viac ako 20 unikátnych internetových obchodov, vďaka čomu máme jedinečné skúsenosti. Poznáme nie len najdôležitejšie prvky e-shopov, moderný a funkčný dizajn, jednoduchú a zrozumiteľnú administráciu ale aj triky ktoré Vás posunú pred konkurenciu, a samozrejme prepojenia e-shopov a funkcií na mieru. Každým rokom sme vyvíjali naše vedomosti a zručnosti a teraz sme dosiahli cieľ. Náš programátor vyvinul vlastný CMS - YUI pre e-shopy, ktorá už zabezpečuje už viac ako 5 e-shopov. Je dokonalým základom pre úspešný e-shop, obsahuje množstvo modulov, je rýchly a dá sa prepojiť s rôznymi externými systémami, ako sú napríklad doprava, platba a účtovanie.

Na túto platformu vytvoríme jedinečný atraktívny dizajn, kvalitné UX (User Experience), jednoduchý nákupný proces a prehľadnú štruktúru produktov. Hlavným cieľom nášho tímu je, aby klient dostal jedinečný a funkčný internetový obchod.

Viac

webový dizajn

Popri funkčnosti webovej stránky je veľmi dôležitý aj vzhľad stránky, webový dizajn. Prvoradou filozofiu našej spoločnosti bolo nikdy nepoužívať šablóny a tvoriť našim klientom jedinečný a zaujímavý dizajn. Náš webový dizajnér každým rokom prekonáva sám seba, je puntičkár, vďaka čomu vyvíja svoje schopnosti, sleduje najaktuálnejšie trendy, má obrovský zmysel pre krásu. Čo potvrdzujú aj naše ocenené webové stránky, ktoré sme za spoločné roky obdržali.

Dizajn na mieru udá Vašej spoločnosti vlastnú identitu a jedinečnosť. Keďže žijeme časy mobilov, na mobilné verzie dizajnu kladieme taký istý dôraz ako na desktopové verzie. Ešte pred návrhom vizuálu diskutujeme spoločne a dávame extrémny pozor na kvalitu UX-u a UI.

Viac

online marketing

Pomôžeme Vám šíriť povedomie o značke v správny čas a na správnom mieste. Ponúkame kreatívnu komunikáciu medzi predávajúcim a potencionálnymi zákazníkmi. Budujeme marketingové stratégie a tvoríme idey reklamy pre našich klientov, ktorými oslovujú svojich niekoľko-tisíc potencionálnych zákazníkov na všetkých relevantných sociálnych sieťach. Ponúkame služby: kompletný branding spoločnosti, správu sociálnych sietí, tvoríme kreatívny obsah (videá, fotky, grafiku, súťaže na sieťach), SEO optimalizáciu, email marketing a komunikujeme so zákazníkmi.

Dôležité však je si uvedomiť, že na sociálnych sieťach nie je dôležitý počet likeov a fanúšikov, ide o kvalitu followerov a nie kvantitu. Budujeme pozitívny a profesionálny imidž pre značku, upevňujeme vzťah medzi predávajúcim a kupujúcim.

Našim cieľom je budovanie Vašej značky, prínos nových zákazníkov a biznisov našim klientom.

Viac

aplikácie

Od roku 2014 navrhujeme a pripravujeme pre našich zákazníkov mobilné aplikácie pomocou frameworku React-Native. Tento framework je vyvinutý spoločnosťou Facebook a využíva ju viacero známych aplikácií (Instagram, Whatsapp, Facebook...). Vďaka tomuto prístupu vieme vytvoriť cenovo vysoko efektívne aplikácie pre iOS a Android, ktoré vedia využívať širokú škálu funkcií mobilného zariadenia.

Viac

firemné systémy

Už roky zabezpečujeme pre viacerých našich klientov interný softvér, ktorý zabezpečuje fungovanie firmy alebo funkcionality, ktoré presahujú out-of-box riešenia komerčných riešení. Do detailov analyzujeme fungovanie spoločností a agilným spôsobom s úzkou spoluprácou vyhotovujeme ERP, CRM alebo custom software, presne prispôsobený na každý malý proces. Vďaka úzkej spolupráce, naši analytici a kolegovia majú presný prehľad o tom, ako firma funguje. A preto môžu odporúčať aj zmeny, ktoré vylepšia chod a efektivitu fungovania spoločnosti.

Viac

Arrow left
Arrow right

výhody

Advantages 1 - Advantages item

Business Empatia

Advantages 2 - Advantages item

Full service

Advantages 3 - Advantages item

Škálovateľnosť

Advantages 4 - Advantages item

Vzdelávanie

Advantages 5 - Advantages item

Spičkové technológie

Advantages 6 - Advantages item

Pomer ceny ku kvalite

Náš tím

Náš tím inžinierov, dizajnérov, vývojárov a marketérov je pripravený rozširovať Vaše podnikanie.

Ing. Erik Putz

Ing. Erik Putz

CEO / CTO / Co-owner

Ing. Roland Vanyek

Ing. Roland Vanyek

COO / CFO / Co-Owner

Andrea Kontárová

Andrea Kontárová

social media / account manager

Attila Tánczos

Attila Tánczos

senior developer

Erik Bognár

Erik Bognár

art director / web designer

Tamás Görcs

Tamás Görcs

marketing campaign manager, ads specialist

Juraj Nagy

Juraj Nagy

full-stack developer / YUI platform

Gergely Fekete

Gergely Fekete

front-end developer

Gergely Horváth

Gergely Horváth

special requirements developer

Péter Orosz

Péter Orosz

back-end developer

Mgr. Kitti Tóth

Mgr. Kitti Tóth

marketing assistant

Horváth Norbert

Horváth Norbert

junior graphic designer

Barnabás Baka

Barnabás Baka

back-end developer

Fofy

Fofy

security officer

Background svg Background svg Background svg Background svg Background svg Background svg

news

5546 A001 62 A4 44 CC BD29 436 C7 B2 F3403 - Slider image

Pozrite si výsledok dlhotýždňových designových a programátorských prác, webstránku pre každému známu pekáreň MINIT bakery 🥖🥐🍪. Sme pyšní na seba, že si táto spoločnosť vybrala práve nás.

3 web mockup 01 - Slider image

Predpokladáme, že ste o tom už počuli, ale chceme Vám to potvrdiť: Hotel Európa v Komárne sa naozaj obnovil, stáva sa šperkom mesta. A my sme im vytvorili exkluzívne webstránky, aké si aj zaslúži.

118352065 3462982863732114 2862953513236971013 o - Slider image

Chalani opäť bodovali, už ani nerátame koľkýkrát.🤪 Ďalšie ocenenie Special Kudos za webstránku pre Modulo – modulárny autobus. Bola to ozajstná tímová práca, skvelá robota!👏

118335593 3474261205937613 305904118078570936 o - Slider image

Ďalší e-shop hotový, ktorý beží na platforme YUI.

Lakeside - Slider image

Predstavujeme Vám webstránku odpočinkového areálu Lake Side Residence. Webová stránka má jedinečný nešablónový dizajn a je plne administrovateľná pre vlastníkov.

0 E3 E49 D9 F26 A 4 BCF 869 E 312 F37301 A77 - Slider image

Máme plné ruky práce aj cez HomeOffice... Webová stránka pre spoločnosť Mobility & Inovation a.s., pre výrobcov jedinečných modulárnych autobusov MODULO. 🚌🔋

89957155 3062856137078124 4796465845192622080 n - Slider image

Dokončili sme webovú stránku pre spoločnosť Realtherm Slovensko. Spoločnosť patrí medzi popredných výrobcov kvalitných plastových okien a dverí.

89920269 3062791597084578 1939757782362226688 n - Slider image

Produkujeme aj z Home0ffice-u, a to nie hocijako! Pozrite si ďalší náš e-shop, ktorý beží na platforme YUI. Karavány na prenájom s rezerváciou

84949593 2969412079755864 7960665984136642560 n - Slider image

K profesionálnemu webu patrí aj profesionálny marketing. Akurát rozbiehame celoslovenskú kampaň pre spoločnosť Hi-Sec Bezpečnostné dvere.

Referencie banner2 - Slider image

Dokončili sme prezentačnú webovú stránku pre penzión Villa Dunaj. Stránka je plne administrovateľná.

Dkviaog - Slider image

One-page stránka pre mladú firmu, ktorá sa zaoberá projektovaním dopravných stavieb a inžinierskymi prácami.

Ravasz OG - Slider image

Kreatívna online vizitka pre miestne profesionálne architektonické štúdio, Ravasz & Partners

79704625 2858684277495312 2954336852766621696 o - Slider image

Prajeme Vám krásne Vianoce, veľa šťastia a úspechov v novom roku 2020!

Og - Slider image

Dokončili sme náš doteraz najnáročnejší web, oficiálnu webovú stránku pre SLOVAKIA RING - official site.

Referencie banner wellwork - Slider image

Zase sme uleteli, pozrite si stránku spoločnosti WellWork. Webová stránka dostala kreslený dizajn a je bohatá na animácie.

71185809 2671411709555904 7373182417311367168 o - Slider image

Máme tu nový vlastný systém na e-shopy, Platform Yui. Odteraz budú mať všetky naše e-shopy jadro tohto systému.

69761511 2638817972815278 5891501442736324608 n - Slider image

Za posledné roky sa stala špecializáciou našej spoločnosti tvorba webstránok pre stavebné spoločnosti.

Rivapark - Slider image

Predstavujeme Vám webovú stránku projektu RivaPark, ktorý je jedinečnou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov.

119845873 2637277759869088 5938885487637065334 n - Slider image

A zase staviame.🧱🏘👷 Webová stránka pre developerskú spoločnosť, ktorá dokonalo prezentuje byty obytného parku v Dunajskej Strede. Stránka je urobená presne podľa očakávaní klienta, je plne administrovateľná a má jedinečný design, žiadna šablóna. Pozrite si ju: https://harmonyresidence.sk

Gameworld og - Slider image

Dokončili sme novú webovú stránku pre luxusné kasíno Game World Europa Komárno. Samozrejme, design, a aj animácie sú vyrábané ručne. Administrácia beží na craft cms. #cstudioswebdevelopment

122650317 3671638499533215 4812990630876301060 n - Slider image

SK: Úspešná kampaň pre nášho klienta AD - Car (online portál aút). Jej cieľom bolo zvýšiť povedomie o značke. Zaujímavosťou kampane bolo, že sme museli spojiť online a offline plochy reklamy. Dosah: 295 352 👤 Fanúšikovia FB stránky: +820 👍 Sledovatelia IG stránky: +166 👀 Počet zúčastnených súťažiacich: 520 💪 Návštevnosť webstránky: +852 📈 Trvanie kampane: 2 týždne 📆 #cstudios #onlinemarketing #offlinemarketing #digitalnaagentura #SKHU

89547818 102943918002172 1739225883866038272 n - Slider image

Ďalšia práca hotová, “webstránka na kľúč” pre nášho klienta 33stav.

53456333 2529816080380699 1497458880534282240 n - Slider image

Pozrite si novú webovú stránku pre Oblastnú organizáciu cestovného ruchu Žitný ostrov.

MG 8149 - Slider image

Pozrite si webovú stránku, ktorú sme vytvorili pre nášho dlhoročného klienta, najväčšiemu pestovateľovi paradajok na Slovensku.🍅 www.greencoop.sk

122500481 716464082297412 7452074016998166751 n - Slider image

Predstavujeme Vám náš šperk medzi webovými stránkami, stránku spoločnosti Elephant Diamonds.💎 Návrh a samotná práca s touto stránkou trvala niekoľko mesiacov. Výnimočnosťou stránky je, že je plne editovateľná a každá animácia a ďalšie grafické prvky sú jedinečnou prácou nášho tímu. Pracovali sme na nej viac ako 300 hodín, pozrite si výsledok: https://elephant.diamonds

156825692 4025675524129509 968464568589259679 n - Slider image

Medzi naše práce patrí aj offline reklama. Prelistujte si unikátny katalóg, ktorý prezentuje nový nevšedný produkt nášho klienta, výrobcu PVC okien Realtherm. Návrh, obsah: Cstudios, s.r.o. Fotky: Studio Kanovits Tlač: Kanovits Print Atelier Link na katalóg: https://issuu.com/.../realtherm_elegante_a4_2021-interactive

186255518 4238988936131499 7083846700786834142 n - Slider image

Webstránka je hotová pre nášho nového klienta BIOLIFE, môžeme začať s marketingom. www.biolife.sk A ak aj Vy potrebujete modernú stránku bez šablón, tak nás kontaktujte: 0918 760 065 0918 362 403 front@cstudios.sk

186857249 4244525942244465 8821892412521621586 n - Slider image

Pripravili sme novú webovú stránku pre miestne potravinárstvo Family Market. Vylepšili sme im stránku, inovovali sme a prispôsobili ju dobe. Táto spoločnosť si potrpí na tom, aby bola vždy aktuálna a úplne sa prispôsobuje inováciám. A práve preto im nesmie chýbať ani e-shop. Čoskoro spúšťame aj ten. www.family-market.sk

Banner2 - Slider image

Pozrite si webstránku, ktorú sme pripravili za hranice pre nášho verného klienta: https://financecapital.hu ________________________________________________ Tekintsék meg hűséges ügyfelünknek a határon túlra készült honlapját: https://financecapital.hu

Header image 4 - Slider image

Príprava webstránok nie je pre nás prácou, ale koníčkom. Máme tu klienta, ktorý vyrába chlebíčky ešte dlhšie ako my webové stránky. Pán Pavol Mikula vyrába chlebíčky so svojim tímom už neskutočných 20 rokov, v jeho ponuke nájdete aj staré klasiky, ktoré my milujeme. Pozrite si starú klasiku na modernom webe: https://chlebiceknazavolanie.sk

33 OG - Slider image

Niekto chce predávať, niekto chce kupovať a my chceme vytvárať. Vytvárať čo najlepšie webové stránky pre našich klientov. Pozrite si webstránku realitnej kancelárie 33reality: www.33reality.sk

Enterworks 756793453 - Slider image

Ďalšia webová stránka dokončená, pozrite si webstránku medzinárodnej personálnej agentúry enterworks Ak aj Vy potrebujete webstránku na mieru s jedinečným dizajnom, tak nás kontaktujte: 0918 760 065 0918 362 403 front@cstudios.sk

Vp banner1 - Slider image

Perfektná výzva na chudnutie s jedálničkom od Katja Hodossy a tréningovým plánom od Pepe Pharrelski na 15 dní. A samozrejme, podstránkou a ideou od nás.

Arrow left
Arrow right
News svg News svg News svg

Klienti

Naši klienti sú ambiciózni a angažovaní ľudia, spoločne vytvárame skvelé veci a my zabezpečujeme, aby fungovali perfektne.

Arrow black

previous

next

Arrow black
References svg References svg References svg References svg

c

lose

01

Cenová ponuka

VYPÝTAJTE SI NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

Zaujali Vás naše služby a referencie? Máte záujem o konkrétnu kalkuláciu na Váš projekt? Vyplňte náš krátky formulár, aby sme mali krátky popis o Vašej zákazke a následne Vás budeme kontaktovať.

02

Vyberte si službu

03

Popis projektu

01 02 03